Дахове покриття LEIER

Дахове покриття LEIER - купити, широкий асортимент продукції за доступною ціною!

Комлектуючі Leier

Димохідні системи LEIER

Їх головні перваги, замовити

Дахове покриття від LEIER

Яке краще обрати та придбати

Керамічні перемички LEIER

порівняти параметри, купити

Розчин для кладки Leierplan

порівняти параметри, купити

Яке дахове покриття краще обрати? Захист поверхні від LEIER

Яке дахове покриття краще обрати? Ми маємо розуміти, що дaх будинку так же само, як і зовнішня стінна обробка – це особа або частина будівлі. Однак не варто вибирати покриття для даху будинку, враховуючи лише власні смакові переваги. Адже у виборі покрівельного покриття, достатньо велику роль відіграє конструкція обраного даху. Тому, усі покрівлі можна розподілити умовно на плоскі та скатні. Перший вказаний тип дахів – для нього підійдуть різні види покрівельних матеріалів. Сюди може входити і шифер, і метало черепиця, і пpофнaстил, та ін. види гнучких матеріалів.
Дахове покриття LEIER, що містить захист поверхні РLUS – інакшими словами, цементна піщана черепиця, яка виготовляється на найбільш сучасній виробничій лінії з «замкнутим циклом», й таким чином, гарантовано застосовуються при виробництві лише натуральні матеріали з якістю, що перевірена часом. Захист поверхні РLUS збільшить стійкість, довговічність та збереження кольору бетонної черепиці в загалом. А цікава форма надасть даху цілковиту атмосферу Середземного моря – цементна піщана черепиця TOSCАNA:

Головні переваги цементної піщаної черепиці LEIЕR:

  • Виготовлена лише з натуральної сировини
  • Точні розміри і сучасна технологія виробництва
  • Низьке споживання енергії – чисте середовище
  • Своєчасний моніторинг виробничого процесу
  • Висока міцність та якість, є морозостійкою
  • Зростає і міцність дахового покриття
  • Запобігання накопиченню бруду та моху
  • Великий асортимент додаткових елементів

І дещо обмеженим є вибір покриттів для плоских покрівель. Для подібних дахів, доволі часто застосовуються м’які покрівельні мембранні матеріали. Також розглянемо призначення покриттів та вимоги до них. Напевне, вже багатьом відомо, що дах повинен захищати надійно будинок від різних природних катаклізмів, бути довговічним та привабливим, в цей же час. Але існує ще ряд особливих вимог, котрим має відповідати якісна та надійна покрівля. Розберемося, про що йдеться в цьому випадку.

 

 

Під час експлуатації покриття даху будинку – сама покрівля піддається різним взагалі впливам, що можна розділити умовно на:  

Силові впливи  – це вітер, град, або навантаження снігу    

Не силові впливи – ультрафіолет, перепади температур І вказані дії, покрівля має витримувати під час власної експлуатації. Звідси стає очевидно, що покриття для даху на будинку повинно бути:

1.     довговічним та міцним

2.     вологостійким, герметичним

3.     стійким до температур перепад

4.     витримувати зовнішні впливи

Зазвичай, перед господарями є питання відносно покриття, яке б найкраще підійшло для певного даху. І неможливо дати однозначну, впевнену відповідь, адже у кожній конкретній ситуації має застосовуватися покриття, що стане найбільш відповідати конструкції покрівлі та її призначенню загалом. Щоб без певних зусиль підібрати необхідне покриття для певного свого даху, варто розглянути різні види покрівельних матеріалів та їх базові характеристики.

 

Назад до Leier