РІВНЕНСЬКИЙ ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ

 

Рівненський Домобудівний комбінат плит перекриття – надійний партнер у будівельній галузі з багаторічним досвідом роботи. Ми займаємося виробництвом та продажем якісних будівельних матеріалів, зокрема, плит перекриття.

Наш Домобудівний комбінат має зручне розташування в Рівному та завжди готовий запропонувати своїм клієнтам широкий асортимент, де ви можете купити плити перекриття різних розмірів та конструкцій. У нашому асортименті ви знайдете як плити з плоскою поверхнею, так і плити перекриття з ребристою поверхнею, які забезпечують міцність та стійкість будівлі.

Ми пропонуємо своїм клієнтам конкурентні ціни на плити перекриття, а також гнучкий підхід до умов співпраці. У нашому прайсі ви знайдете вигідні пропозиції на плити перекриття різних розмірів та конфігурацій.

Наші фахівці з радістю допоможуть вам вибрати потрібні плити перекриття та нададуть всю необхідну інформацію щодо умов доставки та монтажу. Зверніться до Рівненського Домобудівного комбінату, і ми з радістю станемо вашим надійним партнером у будівництві.

Пропонуємо кращу ціну на плити перекриття в Рівненському домобудівному комбінаті.

     Своє існування Рівненський домобудівний комбінат розпочав ще з 1976 року, одразу ж розпочавши виробництво залізобетону та панельного будівництва в місті Рівному.

     Після оновлення у 2004 році потужності комбінату виросли  , покращилася робота кожного економічного та виробничо – технічного підрозділу, що дало можливість зайняти лідируючі позиці. в м. Рівне і збільшити виробничу потужність бетонозмішувального цеху до 160 м³ / год.

     Незважаючи на високу якість продукції , прайс на товар залишається доступним для будь-якого споживача, оскільки задоволення потреб покупця стоїть на першому місці в пріоритеті компанії.

 

ОЗНАЙОМИТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

КУПИТИ плити перекриття в рівненському домобудівному комбінаті В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

 

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ плити перекриття ЯКІСНІ ТА ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
ЗРОБИТИ ЦЕ МОЖНА купуючи панелі перекриття У НАС, З ДОСТАВКОЮ НА ВАШ ОБ’ЄКТ.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ – НАША ЦІНА НА ПЛИТИ ПЕРЕКРИТТЯ В РІВНЕНСЬКИЙ ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+38(097) 30 – 970 – 77,   +38(095) 07 – 000 – 17