Доставка будівельних матеріалів на Ваші об`єкти

Як ми працюємо:

Коли Ви здійснюєте будь які покупки то завжди керуєтесь принципом: товар – гроші. Адже дуже приємно в момент розставання з чесно заробленими грошима отримати в замін бажану зараз продукцію. 

 

ДОСТАВКА

Шукаєте доставку будівельних матеріалів в Івано-Франківську та прилеглій території? Компанія Дімбуд готова запропонувати доставку цегли, фундаментних блоків та плит перекриття. Ми маємо великий досвід у цій сфері та завжди готові задовольнити потреби наших клієнтів. У нас доступні конкурентні ціни на палі та сваї, залізобетонні вироби, а також ви маєте можливість швидко та зручно купити будівельні матеріали на нашому сайті. Контактуйте з нами щоб дізнатися більше про наші послуги та ціни на доставку будівельних матеріалів у Івано-Франківську та інших регіонах.

 

здійснюється в день замовлення або наступний, в залежності від часу коли надійшло замовлення. 

 

 

Ми здійснюємо доставку продукції автотранспортом з розрахунку 55 гр/км.Гарантія цілісності та збереження матеріалів при транспортуванні по нашим „гарним” дорогам лежить на нас.

Для більшої зручності ми вказуєм нашу ціну з Доставкою і Розвантаженням.

Ви можете організовувати самовивіз матеріалів безпосередньо з завода, або нашого склада по попередньо погодженій ціні. Для розрахунку скористайтесь калькулятором відстані від завода до Вашого об’єкта.

ОПЛАТА

   Квитанція про оплату на реквізити підприємства є Вашим Гарантом сплачених коштів і нашим Зобов’язанням перед Вами.

Вами підписана Накладна на отримання продукції буде Нашим Гарантом вже виконаної угоди між нами. При таких договірних відносинах кожна з сторін оптимально юридично захищена. 

Отримай у нас найкращі ціни! Насправді це зробити дуже легко!

Хочемо підкреслити, що ціни на матеріали, зазначені ціни на сайті  роздрібні, а не оптові, які залежать не тільки від розміру одноразової оплати чи сезонності, а і від загальної кількості матеріалів що становлять Ваш проект. Уточнити Вашу оптову та дрібно-оптову ціну Ви можете за телефонами (097) 309-70-77 та (095) 07-000-17, або написати нам на пошту.    В наш час не обов’язково їхати на металобази, цегельні і цементні заводи, ЖБІки та пилорами – витрачати дрогоцінний час та нерви.

ВСІ ПИТАННЯ:

ЦІНИ, ЯКОСТІ, ТЕРМІНІВ можна частково обговорити по телефону, або в листуванні електронною поштою.

   Але краще прямого спілкування нічого ще не придумано. Розташування і взаємна довіра виникає, як правило, при особистій зустрічі.

Для зручності замовників ми розглянемо всі види умов і платежів:

  Готівкою, безготівковий з ПДВ.

  Відстрочка платежу або матеріал в кредит.

  Безоплатне зберігання товара на складі за умови передплати

Якщо Вам десь зробили кращу цінову пропозицію ніж у нас, ми перевіривши цей факт завжди Готові надати Вам достойну знижку.

ПО ЦІНАМ, СРОКАМ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНАМ :

( 095 ) 07 – 000 – 17  та ( 097 ) 309 – 70 – 77

МИ НЕ ПРОПОНУЄМО ДОРОГІ ЧИ ДЕШЕВІ МАТЕРІАЛИ, МИ ПРОПОНУЄМО ТЕХНІЧНО ГРАМОТНІ РІШЕННЯ.