Димохідні системи LEIER

Димохідні системи LEIER – купити, доступний широкий вибір асортименту за низькою ціною!

Комлектуючі Leier

Димохідні системи LEIER

Їх головні перваги, замовити

Дахове покриття від LEIER

Яке краще обрати та придбати

Керамічні перемички LEIER

порівняти параметри, купити

Розчин для кладки Leierplan

порівняти параметри, купити

Димохідні системи LEIER та їх основні переваги

Наявність приємного клімату, енергозбереження та безпека є головними аспектами у житловому дизайні. Однак є виняток, коли сучасні життєві умови змушують якомога більше заощаджувати. Проте не варто забувати, що під час будівництва, нерозумна економія може обернутись в майбутньому значними фінансовими втратами, проводячи ремонти чи переробляючи димохідні системи. Одне з важких завдань полягає у виборі оптимальної опалювальної системи.

Димохідних систем від LEIER є дві, з них LEIER ECO PLUS та LEIER TURBO.

  • Димохід з ізоляцією Lеier ECО Plus – чудовий для застосування його в житлових приміщеннях/будинках. Служить він для підключення ряду систем обладнання для опалювання з відчиненою камерою згоряння для самих різних паливних видів – камінних топок, газових котлів, котлів на рідке та тверде паливо. Крізь димохідну трубу, що містить додаткову шахту, можна постачати туди повітря для горіння.
  • Димохід TURBО є призначеним для підключення котлів газу на ряду з закритою камерою згоряння для особняків чи будинків з багатьма квартирами. Потрібне для повітря горіння поставляти можна до приладів крізь головку димоходу. У разі жилих будинків з багатьма квартирами, дану систему димоходу доречно пристосовувати у місці власного джерела тепла. Є думка, що димохід ідеальний акустично.

Головними властивостями димохідних систем LЕIER є повна тепловіддача, вологостійкість та термостійкість. Ізоляційні системи LEIЕR гарантують краще рішення проблеми конденсату на протязі тривалого періоду. Ще одним важливим аспектом є ефективний вплив на роботу котла даною системою чи інших наявних обігрівальних приладів. Варто знати, що вартість одного димоходу складає 1% від загальної вартості будівлі. Компанія запевняє, що асортимент димохідних систем є найвищої якості та може задовольнити архітектурні рішення при монтуванні.

 

Існують також і димохідні двостінні труби з нержавіючої сталі, що застосовують для твердопаливних печей та котлів. Собою представляє ізольовані теpмo труби, які складаються з зовнішньої та внутрішньої труби або кожуха. Всередині розміщено шар не горючого та ізоляційного матеріалу. Із нержавіючої сталі виготовлено внутрішню трубу. Завдяки ізоляції, двохстінні димоходи зберігають максимально температуру газів, що від котла відходять, а це сприяє створенню достатньо димової тяги.
Що стверджувати про зовнішню трубу, то вона може виготовлена бути з нержавіючої дзеркальної або оцинкованої сталі. Сама димова тяга є залежна від різниці температур зовні труби та всередині. Що потрібно враховувати при монтажі колективних димоходів та димохідні системи:
  • Наявність вертикального положення
  • Співвісність ланок окремих частин
  • Прилягання хомутів та ущільнювачів
  • Проектна довжина теплоізоляції
Також слід  враховувати правила протипожежної безпеки. Наприклад, мінімальна відстань до поверхонь на основі дерева при двохстінних димоходах – це 200 мм, а при одностінних – 500 мм.
Назад до Leier