Екструдерні плити перекриття ПБ

Найбільшим попитом у будівельників користуються панелі перекриття, зроблені за методом екструзії (безопалубного формуванння).

Виготовлення екструдерних плит складається з кількох етапів:

 1.  Змазують стенд. Спеціальна машина чистить стенд, намащує доріжки мастилом довжиною в 112 метрів .

2.  Прокладка канатів. Спеціальну машину використовують для прокладки канатів по довжині стенду. Канати натягують за допомогою домкрата. Суміш з бетону рухається по доріжці, протискається через отвори, формуючи цим плиту.

3.  Екструзія, дозволяє формувати вироби висотою до 50см. Швидкість просування по дорожці в 112м від 60 до 90 хв. Для безперебійного процесу, обладнання кожні 4 хв отримує суміш із бетону.

4.  Теплова обробка – виріб накривають теплоізоляційним матеріалом, а також підігрівається і доріжка.

    Екструдерні плити ріжуть, високоточним лазером, після досягнення плитою проектної потужності. Ріжуть пилкою з алмазним напиленням. Екструдерним плитам перекриття властиво вогнетривкі та звукоізоляційні властивості.

    Завдяки трохи більшої порожнистості, вони на 3-5% мають меншу вагу пустотних плит ПК, це позволяє суттєво уменшити навантаження на структуру фундаменту. Середня ширина екструдерних плит перекриття – 1500мм і 1200мм, залежить від товщини. Нагрузка на плити, залежить від спрособа армування і товщини та буває від 250 кг / м² до 2000 кг / м².

    Екструдерні плити перекриття можна нарізати різної довжини. Навантаження напряму залежить від специфіки канатів та поперечних закладних.

Виробники екструдерних плит перекриття ставлять жорсткі вимоги до кінцевого продукту.


назад ПЛИТИ ПЕРЕКРИТТЯ