Мова Ukrainian Russian

Конструктор кольору

Підрахунок кількості цегли

Розрахунок відстані

Калькулятор розчину

Калькулятор керамблоків

Калькулятор газобетону

Калькулятор фундаменту  • cegla_pivtorachka
  • cegla_pivtorachka

Керамічна цегла півторачка - потовщена, ефективна, М100-М150Рейтинг: 3.9 из 5 (голосов: 84)

Цегла півторачка М125-М150 потовщена
ХАРАКТЕРИСТИКИ розміри    250х120х88 марка міцності М (кг/см) 155-170 вага1 шт (кг) 3,05 морозостійкість F (цикли) 25 ..
3.20 грн /шт .
Базовано на 2 відгуках.
Цегла Ефективна півторачка М125
ХАРАКТЕРИСТИКИ Цегла ефективна керамічна рядова порожниста потовщена  - марки за міцністю М 125, М150; марки за морозостійкістю Р25, клас середньої густини 1,4; за ефективною сумарною питомою активністю природніх радіонукліді в клас 1  Пустотність 19% Розм..
3.60 грн шт.
Базовано на 2 відгуках.
Цегла півторачка (h=90мм.)
ХАРАКТЕРИСТИКИ   Довжина L 250 мм Ширина B 120 мм Товщина (висота) H   90 мм ..
3.80 грн /шт .
Базовано на 2 відгуках.
Цегла півторачка (h=88мм.)
ХАРАКТЕРИСТИКИ Міцність М100 Розмір 250х120х88 вага 3.1кг Морозостійкість F25   Піддон - зворотний 250шт. на піддоні   Поради будівельникам: • Калькулятор Цегли • Таблиця-Показники від яки..
3.85 грн /шт .
Базовано на 2 відгуках.
Керамічна цегла півторачка - потовщена, ефективна, М100-М150

Керамічна цегла півторачка - суттєва економія коштів та часу.


Цегла застосовується століттями і до цих пір не знайшла гідної альтернативи серед такої безлічі сучасного стінового матеріалу. Навпаки - з кожним роком вона тільки удосконалюється. 
Прикладом сказаного може служити - цегла півторачка (вона же цегла потовщена).

Зведення споруд з цього матеріалу відбувається набагато швидше. При використанні цього матеріалу в півтора рази витрачається менше розчину. У неї менша вага, що в результаті дає менше навантаження на фундамент, а отже і суттєву економію на ньому.Також не помиляйтеся, що робочі візьмуть з вас більше платні за підняття важких предметів. Їм краще: покласти десяток цеглин і стіна готова. До того ж від будівельників не треба спеціальної кваліфікації.

Однак економія і швидкість будівництва - це далеко не всі переваги використання потовщеної цегли. Одна з головних переваг цегли півторачки є її теплоізоляційні властивості. Вони підвищуються пропорційно кількості пустот в матеріалі. Чим більша пустотність, тим цегла тепліша. ЇЇ використання дає можливість застосовувати більш дешевий і тонкий утеплювач.

Але є і складності: при роботі з нею отвори цегли можуть забиватися розчином. Щоб цього уникати, потрібно робити більш густий розчин, або використовувати сітку. Цеглу потовщену не рекомендується  застосовувати для кладки підвалів, фундаментів, а також цоколів - тобто в місцях, де є ймовірність контакту цегли з водою. Також робіть зовнішні стіни товщиною більше ніж в 1,5 цегли, інакше ви будете „гріти вулицю” бо тепло буде йти з дому.

Будівля, побудована з потовщеної цегли, без проведення реставраційних та реконструкційних робіт, а також при дотриманні всіх норм укладання та виробництва, зможе прослужити не менше 150 років. Відомий вислів в народі: „будинок з цегли - дихає” - це коротке резюме цегли півторачки.


Купити цеглу півторачку в наш час зазвичай не складає проблем.
Набагато складніше купити цеглу потовщену якісну та за самою прийнятною ціною. Зробити це можна тільки купуючи її у нас, з доставкою  та розвантаженням на Ваш об’єкт.У нас Ви можете замовити з доставкою всі види цегла керамічна рядова:
одинарнаподвійнаоблицювальнасилікатнаМ125, М150.
 


Поради будівельникам:


• Калькулятор Цегли


• Таблиця-Показники від яких напряму залежить ціноутворення


 Розчин для цегляної кладки


• Неправильне утеплення будівлі пінопластом шкідливе


 

ПО  ЦІНАМ, СРОКАМ  ДОСТАВКИ   І  АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ  ПО ТЕЛЕФОНАМ
(095) 07-000-17    (097) 309-70-77
МИ  НЕ  ПРОПОНУЄМ  ДОРОГІ  ЧИ  ДЕШЕВІ  МАТЕРІАЛИ,  МИ  ПРОПОНУЄМ  ТЕХНІЧНО  ГРАМОТНІ  РІШЕННЯ

Постачання якісної цегли керамічної. Продаж та доставка цегла півторачка Снятин. Наші ціни Вас приємно здивують!
Купити цеглу півторачку (250х120х88) якісну та сертифіковану. Оптом та в роздріб. Наші ціни Вас приємно здивують! Адресна доставка та розвантаження.

Цегла в Бучач і Чортків по кращій гуртовій ціні - півторачка, подвійна 2НФ, одинарна. Адресна доставка.. Замовити 097-309-70.. Постачання якісної цегли керамічної

коломийський цегельний завод, цегла коломия завод, Чернівецький цегельний завод, півторачка коломийська, півторачка чернівці.
Цеглв в Мукачево по Гуртовій 
ціні - півторачка, подвійна 2НФ, одинарна. Адресна доставка....Замовити 097-309-70...Постачання якісної цегли керамічної.