ГАЗОБЛОКИ СТОУНЛАЙТ

Газоблоки Стоунлайт – унікальне виробництво підприємства Орієнтир-Буделемент м.Бровари.

           ГАЗОБЛОКИ СТОУНЛАЙТ – унікальне виробництво підприємства Орієнтир-Буделемент м.Бровари. Підприємство комплексно оснащене обладнанням компанії „Хетів” (Німеччина). Повністю автоматизована лінія здатна забезпечити основну конкурентну перевагу продукції нового українського підприємства – високоточну геометрію поверхні будівельних виробів – стінових блоків різних розмірів і конфігурацій, які виготовляються, в тому числі, і за індивідуальними замовленнями. Максимальна добова потужність заводу- 1240м3. Чисельність працюючих на автоматизованому виробництві -100 осіб.

БЛОКИ ДЛЯ СТІН

БЛОК ДЛЯ ПЕРЕГОРОДОК

            Блоки перегородочні СТОУНЛАЙТ використовуються для зведення несучих конструкцій будівель, оскільки не розраховані на ті навантаження, яким піддаються зовнішні та опорні елементи споруди. Ідеальне рішення для зведення міжквартирних і міжкімнатних перегородок. Міжкімнатні перегородки виконані з газобетонних перегородочних блоків СТОУНЛАЙТ мають ряд переваг. Економлять обсяг приміщення, мають гарну  звуко-, тепло- ізоляцію, пожаростійкість.  Данный вид продукції випускаєтся в плотностях Д400 или Д500 в залежності від Ваших побажань та проектних рішень.

Відмінність між піноблоком і газоблоком?

коли краще використовувати піноблок, а коли газоблок ?

          ПІНОБЛОК виготовляють з цемента, піска, піни і води. Коли твердіє сировинна суміш по всій товщині матеріала розподіляються бульбашки повітря. Газобетон утворюється через хімічну реакцію негашеного вапна з алюмінієм при автоклавному твердінні. До складу матеріала входять дрібні частки алюмінієвоі пудри. В результаті реакції назовні виходить газоподібний водень, який формує пористу структуру. Спільними компонентами є вода, цемент та пісок.

     ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ. Гарне житло має бути сухим. Пінобетон в цьому випадку є підходящим матеріалом, бо він практично не вбирає вологу. Відмінність в технологічних процесах веде до того, що газоблоки є більш міцнішим будівельним матеріалом, чим піноблок. При будівництві несучих конструкцій краще застосовувати саме газоблок, не беручи до уваги, що газобетон легший і в нього менша щільність. У пінобетоні є більше цементу, тому усадці він схильний більше. А також на нього складніше лягає штукатурка при обробці.

       ВАРТІСТЬ ПІНОБЕТОНУ нижче (приблизно на 25%). Піноутворювачі, які використовуються при його виробництві, дешевші, ніж газоутворючі добавки, що входять до газобетону.

       І ще одна відмінність СПОСІБ МОНТАЖУ. Для кладки газоблоків використовують будівельний клей. Пінобетон кладуть з застосуванням цементно-піщаного розчину.  1-ий варіант більш зручний. Приходимо до висновку, що різниця між цими матеріалами значна.

       ПЕРЕВАГИ ПІНОБЛОКУ - менша ціна і водопроникність. Технічні характеристики газосилікатних блоків значно краще стосовно міцності, монтажа, способу обробки їх і інтенсивності усадки. Очевидно, в другого матеріалу плюсів більше.

 

Калькулятор газоблоків

Результат

Загальна вартість, грн:

Товщина блоку:

Об’єм блоку:

Кількість м.куб:

Кількість блоків:

 

Виберіть розмір блоку:

Загальна довжина всіх стін, м:

Введіть висоту будинку, м:

Введіть площу прорізів (вікна, двері), м.кв:

Введіть вартість, м.куб:

 

ЗАМОВИТИ ГАЗОБЛОКИ ОПТОМ ЧИ В РОЗДРІБ

Зателефонуйте нам

або залиште свій номер

 

ОТРИМАЙТЕ ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ
назад ГАЗО / ПІНОБЛОКИ

АЕРОК, СТОУНЛАЙТ – ГАЗОБЛОКИ ЦІНА ЯКИХ ПРИБЛИЗНО ОДНАКОВА. ВІДМІННІСТЬ ПОЛЯГАЄ У ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ ТА СПЕЦИФІКИ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

КУПИТИ газоблоки СТОУНЛАЙТ в івано – Франківську В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ ГАЗОБЛОКИ СТОУНЛАЙТ ЯКІСНІ ТА ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
Розібратися в цьому питанні і зробити придбання вигідним охоче допоможуть наші фахівці,
що досконало володіють інформацією на цьому ринку, з доставкою на ваш об’єкт

ЗВЕРТАЙТЕСЬ – НАША ЦІНА ГАЗОБЛОКА СТОУНЛАЙТ ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

В КОЖЕН ДЕНЬ ТА В КОЖНИЙ ЧАС МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+38(097) 30 – 970 – 77,   +38(095) 07 – 000 – 17