Мова Ukrainian Russian
     

Мобільна адресна доставка Газоблока 1-3 доби: 

Івано-Франківськ вул.Автоливмашівська 2а та обл: Калуш, Долинa, Надвірна, Бурштин, Галич, Рожнятів, Коломия, Рогатин, Яремче, Косів, Верховина, Городенка, Заболотів, Снятин,.

Львів вул.Шевченка 317 та обл: Стрий, Дрогобич, Червоноград, Моршин, Самбір, Яворів, Борислав, Новояворівськ, Трускавець, Новий Розділ, Золочів, Броди, Сокаль, Жидачів.
Тернопіль, Бережани, Борщів, Збараж, Кременець, Бучач, Чортків, Теребовля, Заліщики.
Чернівці, Сторожинець, Путила, Новодністровськ, Красноїльськ, Хотин, Глибока, Сокиряни, Заставна, Кіцмань, Новоселиця, Берегомет.

Ужгород, та все Закарпаття: Мукачево, Береговo, Хуст, Солотвинo, Виноградів, Свалява, Рахів, Іршава, Міжгір'я.

Конструктор кольору

Підрахунок кількості цегли

Розрахунок відстані

Калькулятор розчину

Калькулятор керамблоків

Калькулятор газобетону

Калькулятор фундаменту
Поради будівельникам:• Калькулятор  Газоблока

• Газоблоки Аерок

• Газоблоки  Стоунлайт

Піноблоки

• Яка різниця між піноблоком і газоблоком?


  • gazobloki

Відмінність між піноблоком і газоблоком.

Відмінність між піноблоком і газоблоком. 

Рейтинг: 2.25 (27 голосів / 27 відгуків)

Коли краще використовувати піноблок, а коли газоблок?

Піноблок виготовляють з цемента, піска, піни і води.
Коли твердіє сировинна суміш по всій товщині матеріала розподіляються
буль-башки повітря. Газобетон утворюється через хімічну реакцію негашеного вапна з алюмінієм при автоклавному твердінні. До складу матеріала входять дрібні частки алюмінієвоі пудри. В результаті реакції назовні виходить газоподібний водень, який формує пористу структуру. Спільними компонентами є вода,цемент та пісок.

Вологостійкість. Гарне житло має бути сухим. Пінобетон в цьому випадку є підходящим матеріалом, бо він практично не вбирає вологу. Відмінність в технологічних процесах веде до того, що газоблоки є більш міцнішим будівельним матеріалом, чим піноблок. При будівництві несучих конструкцій краще застосовувати саме газоблок, не беручи до уваги, що газобетон легший і в нього менша щільність. У пінобетоні є більше цементу, тому усадці він схильний більше. А також на нього складніше лягає штукатурка при обробці.

Вартість пінобетону нижче (приблизно на 25%). Піноутворювачі, які використовуються при його виробництві, дешевші, ніж газоутворючі добавки, що входять до газобетону.

І ще одна відмінність спосіб монтажу. Для кладки газоблоків використовують будівельний клей. Пінобетон кладуть з застосуванням цементно-піщаного розчину.1-ий варіант більш зручний. Приходимо до висновку, що різниця між цими матеріалами значна.

Переваги піноблоку - менша ціна і водо-проникність. Технічні характеристики газосилікатних блоків значно краще стосовно міцності, монтажа, способу обробки їх і інтенсивності усадки. Очевидно, в другого матеріалу плюсів більше.


ПО  ЦІНАМ, СРОКАМ  ДОСТАВКИ   І  АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ  ПО  ТЕЛЕФОНАМ
095) 07-000-17    (097) 309-70-77