Газоблоки Аерок (Aeroc), Стоунлайт. Якісні піноблоки.

Газоблок – це пористий бетон, який виготовляється в автоклавах на спеціально обладнаних заводах, з використанням кварцового піску,води,алюмінієвої пудри і цементу. При реакції алюмінію з водою відбувається виділення кисню і при застиганні бульбашок газу утворюють безліч пор. Потім іде процес термічної обробки в автоклавах при дуже високій температурі, де відбувається затвердіння матеріалу, що і надає йому особливі якості мінерала.

Газобетонний блок – це комплексне рішення, яке позволяє:

  • прискорити роботи мулярів в 6-9 раз;
  • в 5 разів знизити нагрузку на фундамент;
  • знизити до мінімума використання на будівництві великої кількості розчинів (їх замінює min к-ть клея )
  • звести до min оздоблювальні роботи та ін;    

Що-до якості газобетону, то тут величезне значення має використання якісної сировини та дотримання технологій виробництва. Оскільки прискорюються темпи виробництва багато виробників здійснюють суттєву помилку – забувають про якість. Саме цим і відрізняється газоблок різних вітчизняних виробників:  

Відмінність між піноблоком і газоблоком?

коли краще використовувати піноблок, а коли газоблок ?

          ПІНОБЛОК виготовляють з цемента, піска, піни і води. Коли твердіє сировинна суміш по всій товщині матеріала розподіляються бульбашки повітря. Газобетон утворюється через хімічну реакцію негашеного вапна з алюмінієм при автоклавному твердінні. До складу матеріала входять дрібні частки алюмінієвоі пудри. В результаті реакції назовні виходить газоподібний водень, який формує пористу структуру. Спільними компонентами є вода, цемент та пісок.

     ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ. Гарне житло має бути сухим. Пінобетон в цьому випадку є підходящим матеріалом, бо він практично не вбирає вологу. Відмінність в технологічних процесах веде до того, що газоблоки є більш міцнішим будівельним матеріалом, чим піноблок. При будівництві несучих конструкцій краще застосовувати саме газоблок, не беручи до уваги, що газобетон легший і в нього менша щільність. У пінобетоні є більше цементу, тому усадці він схильний більше. А також на нього складніше лягає штукатурка при обробці.

       ВАРТІСТЬ ПІНОБЕТОНУ нижче (приблизно на 25%). Піноутворювачі, які використовуються при його виробництві, дешевші, ніж газоутворючі добавки, що входять до газобетону.

       І ще одна відмінність СПОСІБ МОНТАЖУ. Для кладки газоблоків використовують будівельний клей. Пінобетон кладуть з застосуванням цементно-піщаного розчину.  1-ий варіант більш зручний. Приходимо до висновку, що різниця між цими матеріалами значна.

       ПЕРЕВАГИ ПІНОБЛОКУ - менша ціна і водопроникність. Технічні характеристики газосилікатних блоків значно краще стосовно міцності, монтажа, способу обробки їх і інтенсивності усадки. Очевидно, в другого матеріалу плюсів більше.

 

Калькулятор газоблоків

Результат

Загальна вартість, грн:

Товщина блоку:

Об’єм блоку:

Кількість м.куб:

Кількість блоків:

 

Виберіть розмір блоку:

Загальна довжина всіх стін, м:

Введіть висоту будинку, м:

Введіть площу прорізів (вікна, двері), м.кв:

Введіть вартість, м.куб:

 

Піноблоки

2100 гр/м3  →

 

ЗАМОВИТИ ГАЗОБЛОКИ ОПТОМ ЧИ В РОЗДРІБ

Зателефонуйте нам

або залиште свій номер

 

ОТРИМАЙТЕ ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ

АЕРОК, СТОУНЛАЙТ – ГАЗОБЛОКИ ЦІНА ЯКИХ ПРИБЛИЗНО ОДНАКОВА. ВІДМІННІСТЬ ПОЛЯГАЄ У ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ ТА СПЕЦИФІКИ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

КУПИТИ газоблоки в ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ ГАЗОБЛОКИ ЯКІСНІ ТА ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
Розібратися в цьому питанні і зробити придбання вигідним охоче допоможуть наші фахівці,
що досконало володіють інформацією на цьому ринку, з доставкою на ваш об’єкт

ЗВЕРТАЙТЕСЬ – НАША ЦІНА ГАЗОБЛОКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

В КОЖЕН ДЕНЬ ТА В КОЖНИЙ ЧАС МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+38(097) 30 – 970 – 77,   +38(095) 07 – 000 – 17