Івано – Франківськцемент

Один з ключових гравців на ринку будівельних матеріалів міста – Івано-Франківський цементний завод.

Адреса Івано-Франківськцемент і Контакти – одна з перших інформацій, яку шукають клієнти, тому ми з радістю надаємо вам її вам по телефону.

У нас на заводі ви знайдете великий вибір будівельних матеріалів, включаючи плити перекриття. Ми готові запропонувати нашим клієнтам широкий асортимент якісних цементних плит різних розмірів та форм.

Івано-Франківський цементний завод завжди радий співпраці з новими та постійними клієнтами, тому ми готові надати вам детальну інформацію про ціни на наші плити перекриття та інші будівельні матеріали. Зв’яжіться з нами, щоб купити плити перекриття Івано-Франківськ цемент і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Для вас у нас конкурентна ціна на Івано-Франківськ цемент.

      (ПРаТ) Приватне акціонерне товаривство Івано – Франківськцемент – один з найпотужніших високотехнологічних комплексів з виробництва будівельного матеріалу, розташованого в с. Ямниця Івано – Франківської області.

    Завдяки сучасному технологічному обладнанню та новітнім лабораторіям з контролю якості , підприємство виробляє більше 300 найменувань продукції з стабільною поставкою та надійною продукцією по всій Україні.

    З постійним розвитком компанія досягнула того, що кожна третя тонна цементу реалізована по всіх областях України виготовленна іменно на Івано – Франківськцемент.

   Також для компанії надзвичайно важливий стан довкілля, тому видобуток сировини відбувається без порушень екосистеми з використанням обладнання очистки вихідних газів відповідних усім вимогам ЄС.

ОЗНАЙОМИТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

КУПИТИ ЗАЛІЗОБЕТОННІ ВИРОБИ В Івано-Франківськцементу В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

 

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ ЗБВ в івано-франківськЦЕМЕНТ ВИРОБИ ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
ЗРОБИТИ ЦЕ МОЖНА купуючи їх У НАС, З ДОСТАВКОЮ НА ВАШ ОБ’ЄКТ.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ – НАША ЦІНА НА ПРОДУКЦІЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+38(097) 30 – 970 – 77,   +38(095) 07 – 000 – 17