Широкоформатний керамічний блок Вітчизняного виробника - ЗБК Русинія.

 “Закарпатська Будівельна Кераміка” ТОВ “Русинія” це завод на Західній Україні, який має найбільш комплексний підхід до виготовлення виробів стінної кераміки в даному регіоні.

Даний завод розташований в селі Іванівці Закарпатської області, що на відстані 12 км від міста Мукачева.Обєкт має вигідне розташування, адже знаходиться в безпосередній близькості від основних транспортних магістралей (міжнародна траса Київ-Чоп та залізнична станція Мукачево).

Використовуючи нове обладнання закордонних провідних фірм, таких як Metalcértima (Португалія), Bongioanni (Італія), Verdes (Іспанія) завод було введено в експлуатацію в 2011 році. Проектна потужність заводу складає 75-80 мільйонів штук умовної цегли на рік.

 

Європейський стандарт якості продукції та організації виробничого процесу

Наша цегла єдина з-поміж вітчизняної кераміки має європейську сертифікацію якості, а тому може реалізовуватися на ринках ЄС.

Наша мета – це вдосконалення існуючих та виготовлення нових продуктів. Задля досягнення цієї мети співпрацюємо, як з провідними вітчизняними так і з закордонними фахівцями. Найбільш тісна співпраця на сьогодні і протягом останніх пів року відбувається з австрійськими, чеськими та грецькими консультантами, які постійно перебувають на заводі та допомагають вдосконалювати виробництво на кожному з етапів.

Ми виготовляємо поризовану кераміку кількох типів у вигляді блоків та власне цегли.

Поризація цегляних блоків (утворення невеликих, розміром близько 0,1 – 3 мм, пустот у випаленій глині) досягається природними властивостями глини Івановецького родовища (власна поризація) та введення в глину масу дрібної дерев’яної тирси (штучна поризація).

 

КЕРАМІЧНИЙ БЛОК РУСИНІЯ 38

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ.

ДОСТАВКА БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА ОБ’ЄКТ.

    

КУПИТИ

 

КЕРАМІЧНИЙ БЛОК РУСИНІЯ 38

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ.

ДОСТАВКА БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА ОБ’ЄКТ.

    

КУПИТИ

Технічні характеристики

Параметри

Калькулятор керамоблоків

Введіть розміри стін для прорахунку


Довжина стіни (м)   Висота стіни (м) S стіни(м2)  
   

Введіть розміри прорізів (дверей, вікон і т.д.)

Ширина прорізу (м) Висота прорізу (м) Кількість прорізів S прорізів (м2)  
 

Площа без прорізів

Таблиця нижче відображає кількість блоків, потрібних для зведення стін. Натисніть на "Новий розрахунок" що б почати спочатку

Разхід блоків
КЕРАМОБЛОКИ Витрата, шт/м2 шт./під.   Штук Піддонів
КЕРАМОБЛОК 51  
КЕРАМОБЛОК 45  
КЕРАМОБЛОК 38  
КЕРАМОБЛОК 25  
КЕРАМБЛОК 12  
КЕРАМОБЛОК 8  

Часті питання

Коефіцієнт теплопровідності керамічного блока

Керамічні блоки унікальні своєю здатністю погано проводити тепло та холод, тобто у них малий коефіцієнт теплопровідності. Це дає змогу зберігати довше внутрішню температуру будівлі. За рахунок цього можливо економити до 30% на витратах в опалювальний сезон.

Керамічний блок має свою специфіку обрахунку термічного опору.

Тут δ (м) – товщина матеріалу стіни

λ, (Вт/м2∙°С) – коефіцієнт теплопровідності матеріалу стіни

Значення U для стін з керамічного блоку Porotherm 38 на теплоізолюючому кладочному розчині з коефіцієнтом теплопровідності - 0,2 Вт/(м∙°С) – становить 0,35 Вт/(м2∙°С).

Тоді і знаходимо коефіцієнт: Вт/(м∙°С)

Чим нижче значення коефіцієнту, тим краща теплоізоляція будинку. Характеристики теплопровідності керамічного блока можна дізнатися у представника виробника, чи на упаковці.

Як різати керамоблок?

Різати керамоблоки можна за допомогою пилки або болгарки. Нижче – детальніше:

Використання спеціальної пилки

Пилка для розпилу керамічних блоків з вигляду не сильно відрізняється від пилки звичайної, проте  у неї є свої особливості. Зубці рухаються по двох направляючих назустріч одна одній, пропил від таких рухів є рівним та акуратним. За допомогою такої пили досягається рівний проріз. Це хороший помічник у роботі, проте і дорогий. Полотна до такої пили для керамічних блоків теж не з дешевих, крім того їх потрібно купувати із запасом та в кількох варіантах, щоб досягти того результату який необхідний для кожного з видів керамоблоків.

Переваги:
  1. Безпека у використанні, мінімум осколків.
  2. Висока продуктивність.

Зверніть увагу, не слід занадто натискати на пилку, тому що швидше зношуються ріжучі леза, слід поводитися делікатно.

Використання болгарки

Альтернативою пилі є звичайна болгарка із диском по каменю, краще, звісно, придбати диск з алмазним напиленням. Керамічний блок потрібно пропилювати з двох боків, потім розламати його по лінії пропилу. За рахунок цього збільшується витратність матеріалу, так як не завжди розлом виходить рівним, а то і зовсім може не задовільнити очікувану форму.

Є і недоліки:
  1. Низька продуктивність. Затрачений час для розпилу як мінімум вдвічі більший ніж при розпилюванні пилою. Якщо масштабне будівництво, то болгарка просто недоречна для виконання цих робіт.
  2. Небезпека у роботі. Осколки можуть просто попасти в очі, тому спеціалізовані окуляри просто необхідні.
  3. Витрати на розхідні матеріали. Для виконання розпилів потрібна велика кількість дисків. Вони швидко стираються.

Слід зазначити, якщо правильно підготувати об’єкт, то можна досягти ефекту, коли просто не потрібний розпил керамоблоків.

Правильне утеплення керамоблоків

Стіни з керамоблоку краще всього утеплювати мінеральною ватою. Міневата має високу паропроникність, навідміну від пінополістиролу. Керамічний блок теж паропроникний і добре компонується з мінеральною ватою.

Плити мінвати кріпляться до стіни дюбелями. Дуже важлива, щільність прилягання до поверхні стіни. Подальша обробка стін - за бажанням.

Блоки шириною 250 мм рекомендується утеплювати плитами мінеральної вати шириною 100 мм, а блоки шириною 300 мм - 60 мм відповідно.

Великоформатна поризована цегла - що це?

Є досить багато назв тих же самих будівельних матеріалів. Що ж таке поризований камінь, поризована кераміка, тепла кераміка, великоформатна цегла, тепла кераміка? Це все кераміний блок або керамоблок. Багато клієнтів можуть просто заплутатись у назвах але, по суті , матеріал один.

Керамічний блок - це просто великоформатна поризована цегла яка має переваги у швидкості монтажу, кращій теплозберігаючій функції та легшій вазі. 

Коли і як застосовують теплий розчин для керамоблоків?

Теплий розчин – це замінник цементного розчину з кращими теплоізоляційними властивостями. Його замішують із сипучих теплоізоляційних матеріалів, наприклад із перлітного або керамзитного піску з розміром зерен від 0,5 до 2,5 мм. Теплий розчин має до 5 разів меншу теплопровідність ніж звичайний цементний. Проте якщо стіни зводяться багатошарові та із зовнішньою теплоізоляцією, допустиме використання звичайного цементного розчину.

Чи можна виконувати кладку керамоблоків взимку?

Класти стіни з керамоблоків бажано при температурі вище 5 °C. Якщо температура нижча за 0 °C, то кладка здійснюється за допомогою спеціальних добавок, проте роботу потрібно виконувати професіонально та з дотриманням технологій.

Потрібно також знати, що міцність стін викладених в морозну погоду набагато нижча ніж тих які клались в «плюсову» температуру.

Як укладати керамоблоки з пазо-гребневим з’єднанням?

Пазо-гребневе з'єднання

Блоки з пазо-гребеневим з’єднанням ставлять зверху впритул до сусіднього керамоблока. Важливо! Вже поставлений блок не можна переміщувати по розчину. Пазо-гребеневе з’єднання між блоками залишається сухим. Є випадки, коли необхідно наносити розчин між блоками збоку:

  • Стики на кутах будинку
  • З’єднання стін і перегородок

 

Як слід наносити розчин при укладанні керамоблоків?

Не можна допускати попадання розчину в отвори керамічного блока. Шар розчину потрібно наносити рівномірно з однаковою товщиною по всьому периметру стиків керамоблоків. Попадання розчину в пустоти спричинить погіршення термоізоляційних властивостей стіни та може спричинити руйнацію самого блока.   

Чи можна комбінувати керамоблоки з іншими стіновими матеріалами?

Керамоблоки не слід комбінувати з більш теплопровідними будматеріалами. Комбінація різних матеріалів призведе до формування містків холоду, конденсації вологи у стіні та появи цвілі.

Але є можливість використання різних матеріалів при зведенні будівлі. Наприклад перший поверх зводити з більш міцного матеріалу – поризованої кераміки, а другий поверх з газоблоків.

Який утеплювач підходить для керамоблоків?

УТЕПЛЕННЯ

Керамічні блоки краще утеплювати мінватою, так як вона добре проводить пар як і поризована кераміка. Волога краще відводитиметься на відміну від використання пінополістиролу. Теплоізоляцію слід монтувати щільно до стінового матеріалу за допомогою клею та дюбелів. З використанням лицьової цегли ззовні допомагає захистити термоізоляцію і додати додаткового ефекту утеплення.

 

Чим можна облицювати зовнішні стіни з керамоблоків?

Керамічні блоки слід захищати від зовнішніх чинників, є такі варіанти:

  1. Зовнішня теплоізоляція яка закріплена на керамоблоках захищається облицювальною цеглою або штукатуркою.
  2. Якщо фасад не захищений твердими будматеріалами, то необхідно провести роботи зі шпаклівкою.
Які штукатурки рекомендовані для блоків з поризованої кераміки?

Ззовні стіни із керамоблоків оздоблюються вапняними, цементно-вапняними та теплими сумішами з перлітом. Всередині використовують вапняно-гіпсові та гіпсові штукатурки.

Як закріпити на керамоблоках навісні конструкції?

Для закріплення предметів на стіні із керамоблоків необхідно провести роботи ідентичні з кріплень як на стіну із цегли, але дюбеля потрібні саме для керамоблоків.

Якщо предмет має суттєву вагу, тоді використовують хімічні анкери які мають прорізи для заповнення пустот у керамічному блоці. Як використовувати? В отвір блоку утоплюють анкер, потім заливають спеціальний клей, який проходить через отвори до пустот  керамоблоку. Клей твердне і міцно фіксується в стіні.

 

ЩОДО ЯКОСТІ

КЕРАМОБЛОКА 

 

      ТУТ ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗНАЧЕННЯ МАЄ ВИКОРИСТАННЯ ЯКІСНОЇ СИРОВИНИ ТА ТОЧНЕ ДОТРИМАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА. ОСКІЛЬКИ ПРИСКОРЮЮТЬСЯ ТЕМПИ ВИРОБНИЦТВА БАГАТО ВИРОБНИКІВ ЗДІЙСНЮЮТЬ СУТТЄВУ ПОМИЛКУ - ЗАБУВАЮТЬ ПРО ЯКІСТЬ.

 

     ЯКІСТЬ - ЦИМ І РІЗНЯТЬСЯ ПОРИЗОВАНІ КЕРАМІЧНІ БЛОКИ У РІЗНИХ ЗАКОРДОННИХ І ВІТЧИЗНЯНИХ ВИРОБНИКІВ.

 

        Серед безлічі відгуків кераМІЧНИХ БЛОКІВ пропонуємо Вашій увазі тільки якісну продукцію перевірених часом відомих світових брендів.

поради будівельникам

ЗАМОВИТИ КЕРАМІЧНІ БЛОКИ ОПТОМ ЧИ В РОЗДРІБ

Зателефонуйте нам

або залиште свій номер

 

ОТРИМАЙТЕ ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ
назад КЕРАМІЧНІ БЛОКИ

КУПИТИ КЕРАМІЧНІ БЛОКИ РУСИНІЯ В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

 

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ БЛОКИ РУСИНІЯ З  ВИРОБНИЦТВА В МУКАЧЕВО ЯКІСНІ ТА ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
ЗРОБИТИ ЦЕ МОЖНА ЯКЩО КУПИТИ БЛОКИ збк РУСИНІЯ У НАС, З ДОСТАВКОЮ НА ВАШ ОБ'ЄКТ.
ЗВЕРТАЙТЕСЬ - НАША ЦІНА ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!
ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+38(097) 30 - 970 - 77,   +38(095) 07 - 000 - 17