Керамоблок 2НФ

 

       Керамоблок істотно скорочує витрату стінового матеріалу і розчину.  Цей будівельний камінь володіє структурою, розміром і особливостями, що забезпечують комфортний мікроклімат в приміщенні і тривалу експлуатацію будівель.

 • володіючи великою пустотністю ( min 30%), його сміло можна характеризувати як дуже теплий матеріал.

 • завдяки великій пустотності він має відносно малу вагу – 4кг, що дає нам можливість економити на облаштуванні  відповідно легшого фундамента.

     Купити керамоблоки означає автоматично істотно прискорити темпи будівництва та знизити його вартість.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПЕРЕВАГИ КЕРАМОБЛОКА 2НФ

Купити керамоблок 2НФ

       У цегли є кілька форматів. НФ – це абревіатура нормального формату, або стандартного (250х120х65). Наприклад лицьова цегла – це 0,7 НФ, а керамічний блок – 11 НФ, є цегла подвійна з розмірами 2,1 НФ (250х120х138 міліметрів). У зв’язку із більшим розміром цеглина скоріш за все є пустотілою, для зменшення ваги.

       Порожнини не мають стандарту в розмірах, тому вага цеглини теж коливається у діапазоні від 3,9 кг до 4,9 кг. Маркування М100 і М150 – це якість матеріалу. Чим більше значення тим якісніший матеріал. Цегла може бути як червоного кольору так і білого (силікатна).

       Плюси керамоблоку 2НФ переважають мінуси. Вона краще ізолює шум та утримує температуру, а також краще захищає від проникнення вологи. Правда, міцність її трохи нижча від цегли без порожнеч. Ціна керамоблока 2НФ звісно вища, а також є один нюанс із розчином. Він повинен бути густішим від розчину для цегли без пустот.

Купити цеглу 2НФ ви можете у нас з доставкою на об’єкт.

Переваги:

 • високі тепло – і звукоізоляційні якості
 • економія часу (час на кладку скорочується в 4-5 разів)
 • економія розчину (що компенсує витрати на досягнення більш густої консистенції).
 • пустотілість дозволяє полегшити транспортування матеріалу і роботу з ним.

Доцільніше купувати керамоблок 2НФ, враховуючи його плюси.

       Керамічний блок знижує витрати на основний стіновий матеріал і кладочні розчини. Ціна подвійної цегли зазвичай дорожче одинарного. При цьому кількість необхідного стінового матеріалу в рази скорочується.  Також з використанням керамоблоку 2НФ Ви в рази скоротите:   

 •  час будівництва;  
 •  витрати на зведення надпотужного фундаменту. 

       Керамоблок 2НФ на 100% характеризується усіма тільки позитивними характеристиками і дозволяє Вам із задоволенням зводити своє комфортне житло. Його розміри, вага, структура і інші особливості забезпечують комфортний мікроклімат зведених будинків, а в подальшому гарантують тривалу експлуатацію цих приміщень. Керамоблок 2НФ – це найпопулярніший стіновий матеріал, який отримав таке широке схвалення завдяки своїм унікальним позитивним технічним характеристикам.

Ціна Керамоблоку 2НФ

       Керамічний блок 2нф може бути різного виробника та марки, що в свою чергу істотно відбивається на ціні. Наприклад, ціна на одиницю керамоблока 2нф українського виробника складає близько 5 гривень.

Теплопровідність

      Коефіцієнт теплоопору – 3,3 оптимальний для кліматичної зони огороджувальної конструкції. Теплопровідність керамоблока 2НФ – 0,29Вт / (м * К). Тоді товщина без уеплення повинна бути – 3,3 * 0,29 = 0,957м = 96см  і не менше.

      Теплопровідності пінопласту λ = 0,052Вт / (м * К), тож при товщині 1 керамічного блока 2НФ ( 25 см.) товщина пінопласту має бути 13 см. Відповідно, 1,5 керамоблока 2НФ (38 см.) – достатньо 10 см пінопласту.

       Якщо використовувати «теплий розчин» із перліту при укладці, то утеплення буде ефективнішим. Теплопровідність розчину приблизно буде сягати 0,18 Вт / м*К

      Ціни на керамічний блок будуть залежати від замовленої кількості і доставки, за  деталями телефонуйте нашим менеджерам.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 
Морозостійкість   F15
Теплопровідність 0.03 (Вт/м °С)
Водопоглинання   12.0 (%)
Розміри
Довжина 250.0 (мм)
Ширина 120.0 (мм)
Висота 138.0 (мм)
Додаткові характеристики
вага 4,2 кг.
кількість для 1м2 27,4 шт.
розхід розчину на 1м2 13,0 л.
кількість для 1м3 кладки 219,4 шт.
розхід розчину на 1м3 кладки 103,7л.
   

1 палета -168 шт.

Доставка авто – 33 палети (5544 шт.)

1000 шт. керамоблока це еквівалент 2120 шт.умовної цегли одинарної 250х120х65мм.

КЕРАМОБЛОКИ 2НФ

КЕРАМОБЛОК 2НФ

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ.

ДОСТАВКА БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА ОБ’ЄКТ

КУПИТИ

Калькулятор витрат цегли і розчину

ВИД УКЛАДКИ:
РОЗМІР ЦЕГЛИ:
ПЛОЩА СТІН: м2
ПРОРАХУВАТИ:
КІЛЬКІСТЬ ЦЕГЛИ:    шт.
РОЗХІД РОЗЧИНУ: 0 м3

Часті питання

Коефіцієнт теплопровідності керамічного блока

Керамічні блоки унікальні своєю здатністю погано проводити тепло та холод, тобто у них малий коефіцієнт теплопровідності. Це дає змогу зберігати довше внутрішню температуру будівлі. За рахунок цього можливо економити до 30% на витратах в опалювальний сезон.

Керамічний блок має свою специфіку обрахунку термічного опору.

Тут δ (м) – товщина матеріалу стіни

λ, (Вт/м2∙°С) – коефіцієнт теплопровідності матеріалу стіни

Значення U для стін з керамічного блоку Porotherm 38 на теплоізолюючому кладочному розчині з коефіцієнтом теплопровідності - 0,2 Вт/(м∙°С) – становить 0,35 Вт/(м2∙°С).

Тоді і знаходимо коефіцієнт: Вт/(м∙°С)

Чим нижче значення коефіцієнту, тим краща теплоізоляція будинку. Характеристики теплопровідності керамічного блока можна дізнатися у представника виробника, чи на упаковці.

Як різати керамоблок?

Різати керамоблоки можна за допомогою пилки або болгарки. Нижче – детальніше:

Використання спеціальної пилки

Пилка для розпилу керамічних блоків з вигляду не сильно відрізняється від пилки звичайної, проте  у неї є свої особливості. Зубці рухаються по двох направляючих назустріч одна одній, пропил від таких рухів є рівним та акуратним. За допомогою такої пили досягається рівний проріз. Це хороший помічник у роботі, проте і дорогий. Полотна до такої пили для керамічних блоків теж не з дешевих, крім того їх потрібно купувати із запасом та в кількох варіантах, щоб досягти того результату який необхідний для кожного з видів керамоблоків.

Переваги:
 1. Безпека у використанні, мінімум осколків.
 2. Висока продуктивність.

Зверніть увагу, не слід занадто натискати на пилку, тому що швидше зношуються ріжучі леза, слід поводитися делікатно.

Використання болгарки

Альтернативою пилі є звичайна болгарка із диском по каменю, краще, звісно, придбати диск з алмазним напиленням. Керамічний блок потрібно пропилювати з двох боків, потім розламати його по лінії пропилу. За рахунок цього збільшується витратність матеріалу, так як не завжди розлом виходить рівним, а то і зовсім може не задовільнити очікувану форму.

Є і недоліки:
 1. Низька продуктивність. Затрачений час для розпилу як мінімум вдвічі більший ніж при розпилюванні пилою. Якщо масштабне будівництво, то болгарка просто недоречна для виконання цих робіт.
 2. Небезпека у роботі. Осколки можуть просто попасти в очі, тому спеціалізовані окуляри просто необхідні.
 3. Витрати на розхідні матеріали. Для виконання розпилів потрібна велика кількість дисків. Вони швидко стираються.

Слід зазначити, якщо правильно підготувати об’єкт, то можна досягти ефекту, коли просто не потрібний розпил керамоблоків.

Правильне утеплення керамоблоків

Стіни з керамоблоку краще всього утеплювати мінеральною ватою. Міневата має високу паропроникність, навідміну від пінополістиролу. Керамічний блок теж паропроникний і добре компонується з мінеральною ватою.

Плити мінвати кріпляться до стіни дюбелями. Дуже важлива, щільність прилягання до поверхні стіни. Подальша обробка стін - за бажанням.

Блоки шириною 250 мм рекомендується утеплювати плитами мінеральної вати шириною 100 мм, а блоки шириною 300 мм - 60 мм відповідно.

Великоформатна поризована цегла - що це?

Є досить багато назв тих же самих будівельних матеріалів. Що ж таке поризований камінь, поризована кераміка, тепла кераміка, великоформатна цегла, тепла кераміка? Це все кераміний блок або керамоблок. Багато клієнтів можуть просто заплутатись у назвах але, по суті , матеріал один.

Керамічний блок - це просто великоформатна поризована цегла яка має переваги у швидкості монтажу, кращій теплозберігаючій функції та легшій вазі. 

Коли і як застосовують теплий розчин для керамоблоків?

Теплий розчин – це замінник цементного розчину з кращими теплоізоляційними властивостями. Його замішують із сипучих теплоізоляційних матеріалів, наприклад із перлітного або керамзитного піску з розміром зерен від 0,5 до 2,5 мм. Теплий розчин має до 5 разів меншу теплопровідність ніж звичайний цементний. Проте якщо стіни зводяться багатошарові та із зовнішньою теплоізоляцією, допустиме використання звичайного цементного розчину.

Чи можна виконувати кладку керамоблоків взимку?

Класти стіни з керамоблоків бажано при температурі вище 5 °C. Якщо температура нижча за 0 °C, то кладка здійснюється за допомогою спеціальних добавок, проте роботу потрібно виконувати професіонально та з дотриманням технологій.

Потрібно також знати, що міцність стін викладених в морозну погоду набагато нижча ніж тих які клались в «плюсову» температуру.

Як укладати керамоблоки з пазо-гребневим з’єднанням?

Пазо-гребневе з'єднання

Блоки з пазо-гребеневим з’єднанням ставлять зверху впритул до сусіднього керамоблока. Важливо! Вже поставлений блок не можна переміщувати по розчину. Пазо-гребеневе з’єднання між блоками залишається сухим. Є випадки, коли необхідно наносити розчин між блоками збоку:

 • Стики на кутах будинку
 • З’єднання стін і перегородок

 

Як слід наносити розчин при укладанні керамоблоків?

Не можна допускати попадання розчину в отвори керамічного блока. Шар розчину потрібно наносити рівномірно з однаковою товщиною по всьому периметру стиків керамоблоків. Попадання розчину в пустоти спричинить погіршення термоізоляційних властивостей стіни та може спричинити руйнацію самого блока.   

Чи можна комбінувати керамоблоки з іншими стіновими матеріалами?

Керамоблоки не слід комбінувати з більш теплопровідними будматеріалами. Комбінація різних матеріалів призведе до формування містків холоду, конденсації вологи у стіні та появи цвілі.

Але є можливість використання різних матеріалів при зведенні будівлі. Наприклад перший поверх зводити з більш міцного матеріалу – поризованої кераміки, а другий поверх з газоблоків.

Який утеплювач підходить для керамоблоків?

УТЕПЛЕННЯ

Керамічні блоки краще утеплювати мінватою, так як вона добре проводить пар як і поризована кераміка. Волога краще відводитиметься на відміну від використання пінополістиролу. Теплоізоляцію слід монтувати щільно до стінового матеріалу за допомогою клею та дюбелів. З використанням лицьової цегли ззовні допомагає захистити термоізоляцію і додати додаткового ефекту утеплення.

 

Чим можна облицювати зовнішні стіни з керамоблоків?

Керамічні блоки слід захищати від зовнішніх чинників, є такі варіанти:

 1. Зовнішня теплоізоляція яка закріплена на керамоблоках захищається облицювальною цеглою або штукатуркою.
 2. Якщо фасад не захищений твердими будматеріалами, то необхідно провести роботи зі шпаклівкою.
Які штукатурки рекомендовані для блоків з поризованої кераміки?

Ззовні стіни із керамоблоків оздоблюються вапняними, цементно-вапняними та теплими сумішами з перлітом. Всередині використовують вапняно-гіпсові та гіпсові штукатурки.

Як закріпити на керамоблоках навісні конструкції?

Для закріплення предметів на стіні із керамоблоків необхідно провести роботи ідентичні з кріплень як на стіну із цегли, але дюбеля потрібні саме для керамоблоків.

Якщо предмет має суттєву вагу, тоді використовують хімічні анкери які мають прорізи для заповнення пустот у керамічному блоці. Як використовувати? В отвір блоку утоплюють анкер, потім заливають спеціальний клей, який проходить через отвори до пустот  керамоблоку. Клей твердне і міцно фіксується в стіні.

 

ЩОДО ЯКОСТІ

КЕРАМОБЛОКА 

 

      ТУТ ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗНАЧЕННЯ МАЄ ВИКОРИСТАННЯ ЯКІСНОЇ СИРОВИНИ ТА ТОЧНЕ ДОТРИМАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА. ОСКІЛЬКИ ПРИСКОРЮЮТЬСЯ ТЕМПИ ВИРОБНИЦТВА БАГАТО ВИРОБНИКІВ ЗДІЙСНЮЮТЬ СУТТЄВУ ПОМИЛКУ - ЗАБУВАЮТЬ ПРО ЯКІСТЬ.

 

     ЯКІСТЬ - ЦИМ І РІЗНЯТЬСЯ ПОРИЗОВАНІ КЕРАМІЧНІ БЛОКИ У РІЗНИХ ЗАКОРДОННИХ І ВІТЧИЗНЯНИХ ВИРОБНИКІВ.

 

        Серед безлічі відгуків кераМІЧНИХ БЛОКІВ пропонуємо Вашій увазі тільки якісну продукцію перевірених часом відомих світових брендів.

поради будівельникам

ЗАМОВИТИ КЕРАМІЧНІ БЛОКИ ОПТОМ ЧИ В РОЗДРІБ

Зателефонуйте нам

або залиште свій номер

 

ОТРИМАЙТЕ ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ
назад КЕРАМІЧНІ БЛОКИ

КУПИТИ КЕРАМОБЛОК 2НФ В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ КЕРАМОБЛОКИ ЯКІСНІ ТА ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
ЗРОБИТИ ЦЕ МОЖНА ЯКЩО КУПИТИ КЕРАМОБЛОКИ 2НФ У НАС, З ДОСТАВКОЮ НА ВАШ ОБ’ЄКТ.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ – НАША ЦІНА НА КЕРАМОБЛОК 2НФ ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+380 (097) 309 – 70 – 77,       +38 (095) 07 – 000 – 17