ТДВ ХМЕЛЬНИЦЬКЗАЛІЗОБЕТОН 

ЛІДЕР ІНДУСТРІЇ З 2019

Наші залізобетонні плити перекриття мають високу міцність та довговічність, що забезпечує надійність та безпеку будівлі.

Ми надаємо нашим клієнтам не тільки високоякісні залізобетонні вироби, але й послуги з доставки та монтажу. Ми завжди готові допомогти вам з вибором оптимального рішення для вашого будівництва та надати повну інформацію про розміри, ціни та умови доставки.

Наша адреса знаходиться в місті Хмельницькому. Ви можете зв’язатися з нами за номером телефону, щоб дізнатися більше про наш прайс та отримати професійні консультації від наших фахівців.

Не гайте часу на пошук якісних залізобетонних виробів. Зверніться до нас, щоб купити Хмельницьк залізобетон у нас. Для вас у нас є конкурентна ціна на плити перекриття хмельницьк залізобетон.

     ТДВ Хмельницькзалізобетон  – підприємство , яке вже понад 50-ти років тримає напрямок на впровадження новітніх прогресивних технологій та вдосконалення виробничих процесів для максимального задоволення будь-яких потреб споживача.

    Завдяки новітній, акредитивній лабораторії готова продукція і якість сировини завжди на найвищому рівні.

 

В асортименті ПІДПРИЄМСТВА можна виділити такі залізобетонні конструкції як:

  • плити перекриття різних розмірів,

  • фундаментні блоки,

  • палі,

  • перемички.

   
      У зв’язку з тісною співпрацею з підприємством ТДВ Хмельницькзалізобетон наш прайс лист на продукцію Вас приємно здивує. При будь-яких питаннях щодо цін чи доставки звертайтеся за нашими завжди активними месенджерами або телефонуйте безпосередньо на нашу гарячу лінію за телефоном :  +38 (097) 309-70-77

КУПИТИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАЛІЗОБЕТОН В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

 

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ ЗАЛІЗОБЕТОННІ ВИРОБИ ЯКІСНІ ТА ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
ЗРОБИТИ ЦЕ МОЖНА купуючи ЗАЛІЗОБЕТОН У НАС, З ДОСТАВКОЮ НА ВАШ ОБ’ЄКТ.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ – НАША ЦІНА НА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАЛІЗОБЕТОН ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+38(097) 30 – 970 – 77,   +38(095) 07 – 000 – 17

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ