LeierPLAN та LeierFIX

Для замовлення LeierFIX та LeierPLAN звертайтесь за номерами телафонів вказаними нижче.

Комлектуючі Leier

Димохідні системи LEIER

Їх головні перваги, замовити

Дахове покриття від LEIER

Яке краще обрати та придбати

Керамічні перемички LEIER

порівняти параметри, купити

Розчин для кладки Leierplan

порівняти параметри, купити

 

LeierFIX

Піна для утеплення керамічного блока від знаменитого виробника поліпшує властивості термоізоляції та укріплює стіни своїми зв’язуючими здібностями.

LeierPLAN

  Кращий теплий розчин від виробника керамічних блоків. Використовуючи теплий розчин для кладки ви забезпечуєте кращу термоізоляцію, міцність стін і зменшуєте час муровки блоків.

 

Leier PLAN

 

Бренд: Leier Маса, кг: 25 Область застосування: Зовнішні і несучі внутрішні стіни Основний товар: розчин для кладки блоків LeierPLAN Міцність: 10 МПа Міцність Цеглини: 100 Спосіб упаковки: Европоддон в герметичній упаковкою Країна: Словаччина Тип продукту: Шліфовані + на розчині LeierPLAN – це спеціальна цементна суміш у вигляді сухого цементу, призначена для виготовлення розчину. Використовується для кладки шліфованої блоків з тонким швом.

Розчин для тонких швів LeierPLAN наноситься за допомогою валика. Нове покоління шліфованих блоків LeierPLAN завдяки своїй формі дає можливість, здійснити точну і швидку кладку з нанесенням тонкого шару розчину товщиною всього 1 мм, через що досягається величезна економія розчину. Іншими перевагами кладки з шліфованих блоків LeierPLAN є їх геометрія, заснована на системі гребінь + паз, яка дозволяє робити кладку без необхідності нанесення розчину в вертикальні шви.