Піноблоки

Піноблоки в Івано-Франківську та області. Завжди в наявності. Замовляйте по кращій ціні з доставкою.

Піноблоки
          ПІНОБЛОК це легкий пористий бетон з суміші цементу М 500 і білого кристалічного піску, води і піни утвореної парогенератором.  Розчин перемішується механічно і повітря розподіляється рівномірно по всій масі. За рахунок кисневих бульбашок утворюються порожнини які після затвердіння зберігають задану форму.  За кордоном їх ще називають «біоблоками», оскільки в якості складової сировини використовують тільки экологічні чисті природні компоненти.  Виробництво відбувається виключно в умовах підприємства і вся продукція відповідає вимогам Д СТУ Б.В. 25485-89 «Бетон ніздрюватий».
          ВИРОБНИЦТВО ПІНОБЛОКА – існують 2-і технології: баротехнологія і піногенераторна.  Формування піноблока здійснюється двома методами: шляхом лиття і розрізанням. 
Баротехнологія: 
  • пори у блоків виходять досить великими і не рівномірно розміщеними в блоці. Це зменшує несучу здатність блока; 
  • надлишкова вода в суміші зменшує міцність одержаної продукції; 
  • використання піноутворювача з синтетичного матеріалу знижує екологічність піноблока. 
Піногенераторний: метод яким користуємся ми і який дозволяє отримувати продукцію з найкращими характеристиками. Відмінність складається в тому, що до суміші з піска, цемента і води із спеціального піногенератора подається готова піна.  Готовий масив суміші в подальшому розрізається на задані довільні розміри. Блоки чудово піддаються обробці – їх можна різати, сверлити, фрезерувати, а також як окремі елементи кріпити цвяками. 
Цей метод більш витратний тому, що вимагає застосування спеціального обладнання, але якість отриманої продукції перекреслює ці затрати. 
ПЕРЕВАГИ НАШИХ ПІНОБЛОКІВ :
1.  Міцність і довговічність – блок, який з часом тужіння тільки набирати міцності. 
2.  Низька плотність позволяє зменшити витрати на транспортуванні, спрощує роботу з цим матеріалом, скорочує сроки будівництва і дає малу нагрузку на фундамент будівництва. 
3.  По коефіцієнту екологічності піноблок поступається тільки дереву. 
4.  Висока звукоізоляція – блок товщиною 100 мм повністю поглинає шум 41-43 ДБ.
Піноблоки
        ЯКІСТЬ – цим і відрізняються блоки у різних виробників. Оскільки прискорюються темпи виробництва багато виробників здійснюють суттєву помилку – забувають про якість.  Кожному виробнику хочеться отримувати продукцію з меншими витратами. Але все більше виробників приходять до висновку, що попит зростає тільки на якісну продукцію і починають переобладнувати своє виробництво.

Ми виготовляємо та пропонуєм Вам піноблоки таких розмірів:

Піноблоки

Відмінність між піноблоком і газоблоком?

коли краще використовувати піноблок, а коли газоблок ?

          ПІНОБЛОК виготовляють з цемента, піска, піни і води. Коли твердіє сировинна суміш по всій товщині матеріала розподіляються бульбашки повітря. Газобетон утворюється через хімічну реакцію негашеного вапна з алюмінієм при автоклавному твердінні. До складу матеріала входять дрібні частки алюмінієвоі пудри. В результаті реакції назовні виходить газоподібний водень, який формує пористу структуру. Спільними компонентами є вода, цемент та пісок.

     ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ. Гарне житло має бути сухим. Пінобетон в цьому випадку є підходящим матеріалом, бо він практично не вбирає вологу. Відмінність в технологічних процесах веде до того, що газоблоки є більш міцнішим будівельним матеріалом, чим піноблок. При будівництві несучих конструкцій краще застосовувати саме газоблок, не беручи до уваги, що газобетон легший і в нього менша щільність. У пінобетоні є більше цементу, тому усадці він схильний більше. А також на нього складніше лягає штукатурка при обробці.

       ВАРТІСТЬ ПІНОБЕТОНУ нижче (приблизно на 25%). Піноутворювачі, які використовуються при його виробництві, дешевші, ніж газоутворючі добавки, що входять до газобетону.

       І ще одна відмінність СПОСІБ МОНТАЖУ. Для кладки газоблоків використовують будівельний клей. Пінобетон кладуть з застосуванням цементно-піщаного розчину.  1-ий варіант більш зручний. Приходимо до висновку, що різниця між цими матеріалами значна.

       ПЕРЕВАГИ ПІНОБЛОКУ - менша ціна і водопроникність. Технічні характеристики газосилікатних блоків значно краще стосовно міцності, монтажа, способу обробки їх і інтенсивності усадки. Очевидно, в другого матеріалу плюсів більше.

 

Піноблоки

Калькулятор газоблоків

Результат

Загальна вартість, грн:

Товщина блоку:

Об’єм блоку:

Кількість м.куб:

Кількість блоків:

 

Виберіть розмір блоку:

Загальна довжина всіх стін, м:

Введіть висоту будинку, м:

Введіть площу прорізів (вікна, двері), м.кв:

Введіть вартість, м.куб:

 
назад ГАЗО / ПІНОБЛОКИ
Піноблоки
Піноблоки

 КУПИТИ ПІНОБЛОКИ в івано – Франківську В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ ПІНОБЛОКИ ЯКІСНІ ТА ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
Розібратися в цьому питанні і зробити придбання вигідним охоче допоможуть наші фахівці,
що досконало володіють інформацією на цьому ринку, з доставкою на ваш об’єкт
ЗВЕРТАЙТЕСЬ – НАША ЦІНА ГАЗОБЛОКА ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

В КОЖЕН ДЕНЬ ТА В КОЖНИЙ ЧАС МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+38(097) 30 – 970 – 77,   +38(095) 07 – 000 – 17