Газоблоки Аерок (Aeroc), Стоунлайт. Качественные пеноблоки.

Газоблок — это пористый бетон, который можно сделать в автоклавах на специально областных заводах с использованием кварцевого песка, алюминиевой пудры и цемента. При реакции алюминия с водой происходит выделение кислорода и при застывании пузырей действительно без большой порции. Идеальный процесс термической работы в автоклавах при очень высокой температуре, используется при уменьшении уровня, что является лучшим минералом.

Газобетонный блок — это комплексное решение, которое позволяет:

  • ускорить работы каменщиков в 6-9 раз;
  • в 5 раз снизить нагрузку на фундамент;
  • снизить до минимума использования на строительстве большого количества растворов (их заменяет min кол-во клея)
  • свести к min отделочные работы и др;

Что-к качеству газобетона, то огромное значение имеет использование качественного сырья и соблюдения технологий производства. Поскольку ускоряются темпы производства многие производители осуществляют существенную ошибку — забывают о качестве. Именно этим и отличается газоблок различных отечественных производителей:

Відмінність між піноблоком і газоблоком?

коли краще використовувати піноблок, а коли газоблок ?

          ПІНОБЛОК виготовляють з цемента, піска, піни і води. Коли твердіє сировинна суміш по всій товщині матеріала розподіляються бульбашки повітря. Газобетон утворюється через хімічну реакцію негашеного вапна з алюмінієм при автоклавному твердінні. До складу матеріала входять дрібні частки алюмінієвоі пудри. В результаті реакції назовні виходить газоподібний водень, який формує пористу структуру. Спільними компонентами є вода, цемент та пісок.

     ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ. Гарне житло має бути сухим. Пінобетон в цьому випадку є підходящим матеріалом, бо він практично не вбирає вологу. Відмінність в технологічних процесах веде до того, що газоблоки є більш міцнішим будівельним матеріалом, чим піноблок. При будівництві несучих конструкцій краще застосовувати саме газоблок, не беручи до уваги, що газобетон легший і в нього менша щільність. У пінобетоні є більше цементу, тому усадці він схильний більше. А також на нього складніше лягає штукатурка при обробці.

       ВАРТІСТЬ ПІНОБЕТОНУ нижче (приблизно на 25%). Піноутворювачі, які використовуються при його виробництві, дешевші, ніж газоутворючі добавки, що входять до газобетону.

       І ще одна відмінність СПОСІБ МОНТАЖУ. Для кладки газоблоків використовують будівельний клей. Пінобетон кладуть з застосуванням цементно-піщаного розчину.  1-ий варіант більш зручний. Приходимо до висновку, що різниця між цими матеріалами значна.

       ПЕРЕВАГИ ПІНОБЛОКУ - менша ціна і водопроникність. Технічні характеристики газосилікатних блоків значно краще стосовно міцності, монтажа, способу обробки їх і інтенсивності усадки. Очевидно, в другого матеріалу плюсів більше.

 

Калькулятор газоблоків

Результат

Загальна вартість, грн:

Товщина блоку:

Об’єм блоку:

Кількість м.куб:

Кількість блоків:

 

Виберіть розмір блоку:

Загальна довжина всіх стін, м:

Введіть висоту будинку, м:

Введіть площу прорізів (вікна, двері), м.кв:

Введіть вартість, м.куб:

 

АЭРОК, СтоунЛайт — ГАЗОБЛОКИ ЦЕНА КОТОРЫХ примерно одинаково. Отличие заключается в СТОИМОСТИ ДОСТАВКИ И СПЕЦИФИКИ ВАШЕГО ЗАКАЗА

КУПИТЬ газоблоки в Ивано — Франковске В НАШЕ ВРЕМЯ НЕ СОСТАВЛЯЕТ ПРОБЛЕМ

СКЛАДНІШЕ КУПИТЬ ГАЗОБЛОКИ качественно и по ОДНОЙ приемлемой цене.
Розибратися в этом вопросе и сделать приобретение выгодным охотно помогут наши специалисты,
в совершенстве владеют информацией на этом рынке,
с доставкой на ваш объект
ЗВОНИТЕ — НАША ЦЕНА газоблоков Вас приятно удивит!

В КАЖДЫЙ ДЕНЬ И В КАЖДЫЙ ЧАС МЫ РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС

По ценам, сроки доставки и ассортимент, обращайтесь по телефону :

+38(097) 30 — 970 — 77,+38(095) 07 — 000 — 17