Язык Ukrainian Russian
Адресная доставка Кирпича 1-3 сутки
Ивано-Франковск ул.Автоливмашевская 2а и по области: Коломыя, Надворная, Долина, Калуш, Бурштын, Галич, Рожнятов, Рогатин, Яремче, Снятин, Косов, Верховина, Городенка, Заболотов.
Тернополь, Бережаны, Борщёв, Збараж, Кременец, Бучач, Чертков, Залещики. 
Черновцы, Сторожинец, Новоднестровск, Красноильск, Хотин, Глубокая, Сокиряны, Заставна, Новоселица, Берегомет. 
Львов ул.Шевченка 317 и по области: Дрогобыч, Червоноград, Моршин, Стрый, Николаев, Самбор, Борислав, Новояворовск, Трускавец, Новый Раздол, Золочев, Броды, Сокаль, Веселое. 
Ровно, Кузнецовск, Дубно, Костополь, Сарны, Здолбунов, Острог, Березне, Нововолынск, Владимир-Волынский.
Луцк, Ковель, Киверцы, Рожище.
Ужгород, Мукачево и всё Закарпатье Береговo, Хуст, Солотвинo, Виноградов, Свалява, Рахов, Иршава, Межгорье.
Хмельницкий, Каменец-Подольский, Шепетовка, Нетешин, Славута, Староконстантинов, Полонное, Красилов, Изяслав, Волочиск, Дунаевцы, Летичев.
Винница, Жмеринка, Могилев-Подольский, Хмельник, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Бар, Тульчин, Немиров, Ямполь.
Кировоград, Александрия, Светловодск, Знаменка, Долинская, Новоукраинка, Гайворон, Новомиргород, Малая Виска.
Черкасы, Умань, Смила, Золотоноша, Канев, Корсунь-Шевченковский, Звенигородка, Шпола, Ватутино, Городище, Жашков, Каменка.
Житомир, Бердичев, Коростень, Новоград-Волынский, Малин, Коростишев, Овруч, Радомышль.
Киев, Белая Церковь, Переяслав-Хмельницкий, Бровары, Вышгород, Борисполь, Славутич, Фастов, Яготин, Ирпень, Богуслав, Вишнёвое, Сквира, Васильков, Березань, Боярка, Обухов, Коцюбинское, Буча, Гостомель.
 

Конструктор цвета

Подсчет количества кирпича

Расчет расстояния

Калькулятор раствора

Калькулятор керамблоков

Калькулятор газобетона

Калькулятор фундамента


  • pilomaterialu
  • pilomaterialu
  • pilomaterialu
  • pilomaterialu
  • pilomaterialu

Виды вагонки

Виды вагонки 

Рейтинг: 4.7 из 5 (голосов: 52)

 

ВИДЫ  ВАГОНКИ

Дошки, шириною від 9 до 22 см, довжиною від 2 до 6 м і перетином від 12 до 25 мм, певного профілю з багатьох деревних порід, і є вагонка. Різні види її розрізняються по ряду параметрів. Буває ще й пластмасова вагонка.
Деревна вагонка характеризується породою деревини, профілем, сортом і розмірами. За інших однакових характеристиках дошки великих розмірів коштують дорожче, т. К. При цьому складніше відібрати вихідний матеріал з меншою кількістю дефектів.
Які ж головні параметри вагонки?
Сорт характеризується вимогами щодо обмеження:
- Кількості сучків і тріщин;
- Трубчасті серцевини;
- Смоляних включень, креню, косослоя;
- Прорости, гнилі, поразки комахами та ін.
 
Чим дорожче сорт вагонки, тим більше серйозні обмеження до нього застосовуються. Причому іноді наші вимоги суворіше, ніж в європейському стандарті DIN 68126/86.
Сорти вагонки позначаються, як «0», «А», «В» і «С»
Вибір породи деревини залежить від бажання і середовища експлуатації вагонки. Її виготовляють із сосни, ялини, липи, модрини, дуба або вільхи. Найчастіше, звичайно, застосовуються хвойні породи. Усіх їх характеризують свої корисні і негативні властивості, пам'ятаючи про яких можна вибрати потрібний пиломатеріал.
Наприклад, лиственничной вагонкою обшивають стіни зовні, т. К. Вони стійкі до старіння в досить великому інтервалі температур. Тому чистий зовнішній вигляд будівлі зберігається надовго. Вагонкою ж з липи обшивають стіни бань, тому що вона витримує сильну вологість.
У профілі цінується вкладення дощок один в одного, завдяки типом з'єднання  паз-гребінь. Він поєднує зручність складання і гідний зовнішній вигляд, що приховує явні дефекти конструкції.
За профілем розрізняють такі види:
- Стандарт - має трапецієподібно перетин і паралельні площині. Лицьова сторона гладко відшліфована, а по внутрішній йдуть дві дрібні канавки на довжину всієї дошки. Розмір товщини перетину «стандарту» від 12,5 - 15 мм і ширина 96 мм. Враховуючи стик, розрахункова ширина дошки вийде 90 мм. Довжина «стандарту» зазвичай буває від двох до шести метрів;
- Блок-хаус - маючи опуклу форму, схожу на колоду, імітує стіновий брус. Їм виконується зовнішня, а якщо хочеться, то і внутрішня обробка;
- Вагонка-панель - має рівну площину, яка не піддається розтріскування, і використовується в тих же місцях, де застосовується блок-хаус;
- Американка - імітує збірку «внахлест» і не дозволяє зовнішньому середовищі впливати на стики дощок, а тому часто застосовується для зовнішніх робіт;
- Євровагонка - характерна більш глибоким з'єднанням «паз-гребінь» і також розмір шипа більший. За якістю ж євровагонка підрозділяється на три сорти: сорт А, В і С.
ПО ЦЕНАМ, СРОКАМ  ДОСТАВКИ  и  АССОРТИМЕНТУ, ОБРАЩАЙТЕСЬ  ПО  ТЕЛЕФОНАМ
(095) 07-000-17  ⇔  (097) 309-70-77