Навантаження плита перекриття

Скільки може витримати плита перекриття?

Плита перекриття – важливий елемент будь-якої будівлі, який виконує функцію перекриття між поверхами. При виборі потрібно враховувати максимальне допустиме навантаження плити перекриття на неї. У нашому асортименті ви знайдете плити перекриття з різними характеристиками навантаження.

Навантаження плити перекриття є важливим аспектом будівельного процесу, оскільки воно визначає, яку вагу зможе нести плита перекриття без руйнування.

Хочете купити плити перекриття надійні з гарними характеристиками навантаження? Ви можете знайти їх у нас! У нашому каталозі пропонується великий вибір плит перекриття з різними параметрами.

Ціна на плити перекриття залежить від навантажання та їх характеристик. Ми надаємо доступні ціни на всі моделі плит перекриття з різними параметрами навантаження. Ви можете ознайомитись з цінами на нашому сайті або зв’язатися з нашим менеджером.

 

Щоб визначити, яку вагу може витримати плита перекриття, треба спочатку виготовити креслення будинку (чи квартири).

Далі слід прорахувати загальну вагу усього, що понесе перекриття. Тоді загальну вагу навантаження слід розділити на кількість плит, які тримають все це. Опори для даху та несучі стіни мають бути розміщені виключно по торцях. Внутрішні частини армують завжди так, аби навантаження передалося на торці. Середина плити не може взяти на себе вагу великих конструкцій, навіть при умові якщо знизу будуть опорні колони чи капітальні стіни.

Тепер вирахуємо загальний прорахунок навантаження, яке може утримати плита.

Для цього потрібно знати скіль вона важить. Для прикладу беремо плиту ПК- 60-15-8. Вага її – 2850кг. Вираховуємо площину несучої поверхні плити: 6м × 1,5м = 9кв.м. Далі дізнаємося, скільки кг навантаження дана поверхня може винести. Для цього площину перемножимо на максимум допустиме на вантаження, що припадає на 1кв.м поверхні: 9кв.м × 800кг/кв.м = 7200 кг. Віднімаємо вагу самої плити: 7200кг – 2850кг = 4350кг. Після цього підрахуємо, скільки кілограмів “зїсть” у теплення підлоги, стяжка, укладання покриття для підлги. Зазвичай укладають стільки утеплювача чи цементної стяжки,так шоб воно разом з покриттям на підлозі важила не більш 150кг/кв.м. Тому при 9кв.м поверхні плити вона по несе: 9кв.м × 150кг / кв.м = 1350кг. Мінусуємо це з отриманої ранше цифри: 4350кг – 1350кг = 3000кг, що в розрахунку на 1кв.м дає 333кг/кв.м. Про що говорять ці 333кг на 1 кв.м? – це те корисне навантаження, яке допускається на ній для розміщення. Не менше 150кг/кв. м з цих 333кг/кв.м має бути розраховано на майбутні привнесені навантаження: статичне (меблі, побутові речі), і динамічне (жильці). Решту 183кг / кв.м можуть використовуватись для установки перегородок або елементів декорації.

Якщо вага перегородок вища за пораховане число, потрібно підібрати легше покриття для підлоги.

 

назад ПЛИТИ ПЕРЕКРИТТЯ