Анкерування плит перекриття

Способи посилення плит перекриття

Якщо вже сталося і Ви замовили / купили плити не у нас то можливі різні ситуації в процесі перевозки, монтажу чи зберігання: 

 

Анкерування плит перекриття – це важливий етап в будівництві, який забезпечує безпеку конструкції та її надійність. Анкерування полягає у закріпленні плити перекриття до опорної конструкції, такої як стіна або колони, за допомогою спеціальних кріплень – анкерів.

Для забезпечення максимальної надійності і стійкості конструкції важливо правильно визначити необхідну кількість анкерів, їх тип та довжину. Також важливо дотримуватися всіх технічних вимог та стандартів при виконанні робіт з анкерування.

Якщо ви плануєте будівництво або реконструкцію і потребуєте якісні та надійні плити перекриття з правильним анкеруванням, зверніться до професіоналів у галузі будівництва та продажу будівельних матеріалів. Ми допоможемо вам вибрати потрібну кількість та тип анкерів, а також запропонують якісні плити перекриття за доступною ціною.

       

Різноманітні дефекти говорять про необхідність замінити, та посилити плити перекриття.

До таких дефектів належать і тріщини ( поперечні, поздовжні або діагональні), і брак шару бетона для захисту арматури, та помітні корозії. Тріщини й дефекти появляються через те, що несуча здатність цих компонентів вже закінчилась. Найбільш поганими є поперечні тріщини на плиті. Для початка, давайте дізнаємось,  за якими  причинами появляються ці тріщини.  

     Найпоширеніші – усадочні тріщини, які дуже маленькі. Вони появляються в результаті затвердіння бетона. Часто тріщини появляються через порушення при будівництві і при не правильному монтажі. Коли  плита дуже довга і її треба обрізають в потрібному місці. Робити це  заборонено  якщо у плит перекриття знаходиться подовжна напружена арматура, яка в цьому стані натягується на каркас при бетонувані. Коли цю плиту обрізають, то її несуча здатність знижається в декілька разів. Ми радимо вам замість заміни  плит, робити їх посилення.

     Якщо ви знайдете на плиті поперечні тріщинки, краще демонтувати або замінити. Але  часто не стає на це грошей  і часу, тому радимо влаштувати в даному місці підпірну стіну. Але ця плита вже не може витримувати серйозні навантаження. Якщо ви помітили  тільки поздовжні або діагональні тріщини на плиті, то є ще шанс змінити ситуацію. Такі тріщини говорять про перенепруження, яке можна усунути.  

     Усилення плит перекриття з порожнечою, роблять за  схемою:

  Над пустотами в  плиті сверлять невеликі дирки. Головне визначити, де внутрішні порожнини, щоб не пошкодити плиту робочим інструментом. Тоді в отвори ставлять армату. За допомогою дротів формують каркас Після цього отвори бетонують, і гарно трамбують. Головне не забувайте, ставити плити на певні підпірки, що дає вам безпеку і захист від можливого обвалення. Не спішіть прибрати такі підпори, нехай  простоять під плитами протягом тижня. Є й другий спосіб посилити плити. Це взяття усієї плити в сталеву обойму. Цей спосіб дуже тяжкий, бо треба мати доступ до усіх поверхонь опори плити.  

назад ПЛИТИ ПЕРЕКРИТТЯ