Використання теплого розчину на основі перліту при кладці керамічного блоку.

Для кладки стіни з керамоблоків застосовуються як спеціальний – теплий розчин, який продається у вигляді сухої суміші, так і звичайний кладочний розчин – цементний або цементно- вапняний, який готується безпосередньо на буд.майданчику. Рухливість розчину повинна бути 7-8 см. Фракція- пісок,відсів – до 3 мм.

Коли при кладці застосовується звичайний вапняно-цементний розчин його технічні теплові властивості приблизно в 5 разів гірші, ніж властивості самих цегляних блоків, тому їх поєднання в кладці призводить до значного зниження теплоізоляційних властивостей керамічних блоків через так звані „містки холода”. Описаний недолік усувається за допомогою теплоізоляційного легкого розчину, який не тільки має таку ж міцність на стиск, як звичайний розчин, але і відрізняється відмінними теплоізоляційними властивостями, які повністю усувають „теплопровідні мости”. У цього розчину мала теплопровідність.

Легкі розчини (на базі Перліту) дорожче звичайних. Вони продаються в магазинах у вигляді готових сухих сумішей (ФЕРОЗІТ 231) і володіють значно вищою скріпною здатністю, ніж звичайні розчини.

Також його можна приготувати безпосередньо на будмайданчику.

Для його виготовлення необхідно перліт, цемент М500, пісок і вода. Працювати з сухим перлітом треба в захисній масці, так як він дуже легкий і може потрапити в органи дихання. Готується розчин з перлітом в декілька кроків:

  1. В ємкість акуратно висипають 2 відра сухого перліту. Потім додають 1 відро води і суміш гарно перемішуєм. Перліт дуже вбирає воду, тому розчин помітно зменшується в об’ємі.

  2.  Після цього в нього дають 0,5 відра цементу і знову перемішуют. Для покращення міцності в суміш також слід додати 0,5 відра митого піску.

  3. Закінчується виготовлення теплого розчину добавлянням половина відра води і половини відра перліту.

Розчин кладки цегли Правила приготування кладочного розчину

Схожа ситуація виникає при монтажі панелей перекриття. Величина опирання панелі на стіну по нормативам ДСТУ.Б.В повинна бути не меньше 120мм. При цьому передачу на вантаження від плит перекриття на стіни здійснюють через монолітний залізобетонний пояс. Можна також опирати плити перекриття безпосередньо на блоки при умові використання шару розчину, армованого металевою сіткою. При цьому також рекомендується використовувати теплий розчин, щоб не утворювати „містки холоду”.

З 20 кг сухої суміші можна отримати 30-32 л готового „теплого” розчину. Важливо строго дотримуватися пропорцій води для того, щоб уникати, з одного боку, отримання надто рідкого розчину, який буде провалюватися в порожнечі блоку, а з іншого боку – надто густого розчину, який може не набрати необхідної міцності. Температура середовища при кладці, застиванні і затвердінні розчину не повинна бути нижчою +5°C як в день, так і в ночі, так-як можуть нарушитися хімічні процеси, які відбуваються в розчині і розчин може не набрати характеристик, які були заявлені виробником.

Також порадимо накрити верхню поверхню стіни та підвіконників вологонепроникним покриттями, яке захищає від вимивання з швів розчину і легкорозчинних речовин, наприклад, вапна, цементу, а також перешкоджають утворенню нальоту.Вертикальна стиковка блоків здійснюється за рахунок пазо-гребневого з’єднання. Для поліпшення теплоізоляційних властивостей заповнення їх розчином не передбачається.

КУПИТИ КЕРАМІЧНИЙ БЛОК В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

 

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ КЕРАМІЧНІ БЛОКИ ЯКІСНІ ТА ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
ЗРОБИТИ ЦЕ МОЖНА ЯКЩО КУПИТИ БЛОКИ СТІНОВІ КЕРАМІЧНІ У НАС, З ДОСТАВКОЮ НА ВАШ ОБ'ЄКТ.
ЗВЕРТАЙТЕСЬ - НАША ЦІНА ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!
ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+38(097) 30 - 970 - 77,   +38(095) 07 - 000 - 17