ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЦЕГЕЛЬНИЙ ЗАВОД

Купити цеглу Снятинського цегельного заводу

Цегла від виробника в Чернівцях   

Відкрите акціонерне підприємство  “Чернівецький цегельний завод”  бере свій початок з 1995р., хоча існування підприємства – виробника цегли починається ще з  далекого 1936 року. Завод розташований в місті Чернівці на території Першотравневого району.

   На сьогоднішній день Чернівецький цегельний завод завдяки своїй проектній потужності виготовляє близько 49 млн. штук цегли на рік. Постійна модернізація технологій дозволяє виготовляти цеглу високої якості, яка займає одне з перших місць на зовнішньому та внутрішньому ринках.

   Підприємство Чернівецький цегельний завод №3 займається виробництвом та реалізацією будівельної цегли такої як цегла М100 , керамічний камінь, цегла потовщена, розміри якої дозволяють скоротити терміни будівництва та заощадити на розчині. 

   Всі будівельні матеріали проходть радіаційни контроль та супроводжуються сертифікатами якості.

Замовити цеглу в Чернівцях: контакти заводу та доставка

На нашому цегельному заводі у Чернівцях Ви можете придбати якісну та надійну цеглу за доступними цінами. Ми пропонуємо цеглу та блоки різних розмірів і форм для будівництва будь-яких об’єктів.

У нашому асортименті є цегла чернівецька, яка відрізняється високою якістю та міцністю. Ми також пропонуємо цеглу блок Чернівці ціна якої вас приємно здивує.

Купити цеглу у Чернівцях можна у нас на заводі а також замовити доставку. Наш Чернівецький цегельний завод ціни на продукцію встановлює на рівній основі з вимогами ринку, щоб наші клієнти отримували якісну продукцію за оптимальними цінами.

Ми також маємо цегельний завод у Заставні, що дозволяє нам оперативно задовольняти потреби клієнтів з усієї області. Наші професійні менеджери з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання та допоможуть підібрати необхідну продукцію. Звертайтеся до нас за номером телефону або залишайте заявку на сайті

Чернівецький цегельний завод Краща ціна цегли купити Чернівці
ОЗНАЙОМИТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ З ПРОДУКЦІЄЮ