Залізобетонні вироби

ВИРОБНИЦТВО • 

• ПРОДАЖ • 

• ДОСТАВКА • 

ЗАМОВИТИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ

Сертифіковані Залізобетонні Вироби виготовлені за екструдерною технологією - Залізобетон майбутнього.

          Пропонуєм до постачання широкий вибір залізобетонних виробів для
промислового, цивільного, дорожнього та електроенергетичного будівництва. Залізобетон, чи по іншому залізобетонні вироби являються основним композиційним матеріалам для будівництва. До залізобетону відносяться плити перекриття ПК, перемички, фундаментні блоки ФБС, дорожні плити, балконні плити, сваї та ін. Сьогодні, залізобетонні конструкції досягли широкого розповсюдження, адже виготовлятися вони почали ще з кінця дев’ятнадцятого століття. 

НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Пропонуємо широкий асортимент залізобетонних виробів. Наша компанія займається виробництвом та продажем якісних залізобетонних виробів.

У нашому каталозі ви знайдете все необхідне для будівництва: фундаментні блоки, стінові панелі, плити перекриття, колони та інші вироби. Ми гарантуємо якість та надійність наших продуктів, оскільки вони виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів.

Ми пропонуємо конкурентні ціни, що робить наші вироби доступними для будь-якого замовника. Купити залізобетонні вироби від Dimbud можна за допомогою зручної форми замовлення на нашому сайті або зв’язавшись з нашими менеджерами.

Не втрачайте часу на пошук якісних залізобетонних виробів – зверніться до Dimbud і ми надамо Вам все необхідне для успішного будівництва!

ФОТО З ВИРОБНИЦТВА

 

Залізобетонні вироби ЗБВ купити Краща ціна заводу Виробника

Вже в першій половині двадцятого століття були побудований перші висотні будівлі їз залізобетону. ЗБК являє собою сталеві арматури, залиті бетоном. Наявність сталевої арматури обумовлює високу міцність і хорошу несучу здатність матеріалу, він відмінно протистоїть до розтягувань і вигинів. З іншого боку, заливка бетоном відіграє важливу роль у протистоянні сталевої арматури  до корозійних процесів, захищаючи її також від можливого впливу вогню. Крім того, залізобетонні вироби відрізняються довговічністю, а будови, виконані з використанням цього матеріалу – стійкістю.

Екструдерна технологія дозволяє виготовляти більш легкі залізобетонні конструкції завдяки більшій пустотності, не впливаючи на їх кінцеву міцність. Більш легкий продукт передбачає значні поліпшення в обробці і монтажі а також зменшення витрат, пов’язаних з транспортом. Потужна система екструзії, зменшує кількість використовуваного цементу і час твердіння виробів. Так само дає можливість армування дротом або канатом. Завдяки потужному процесу екструзії і більш сухої суміші бетону, вироби випускаються з великим розміром пустот, зменшуючи кінцевий вага і скорочуючи кількість використовуваного бетону. До зниження ваги і витрат матеріалу додається більш швидке твердіння бетону і збільшення міцності, що дозволяє використовувати більш довгі плити між опорами. Армування проводитися із застосуванням дроту або каната. Потужний вібратор, що має систему масляного охолодження і електронне регулювання частоти вібрації, забезпечує компактний і гомогенний бетон по всій площі виготовлених виробів, в результаті чого, виходить чудовий прилипання арматурних дротів і висока міцність готового виробу.

Потрапивши сюди за запитом залізобетонні вироби ЗБВ Ви не помилилися.

“ДімБуд” займається постачанням Якісних залізобентонних виробів (плит прекриття, фундаментних блоків, дорожніх та балконних плит, ступенів та маршів) з доставкою та розвантаженням на Вашому об’єкті.

ЧОМУ САМЕ МИ?

СЕРВІС

Допомога досвідчених фахівців з усіх технічних питань допоможе зробити правильний і найбільш вигідний для Вас вибір ! Допоможемо з виготовленням ЗБВ по Вашому індивідуальному замовленню зі специфікаціями будь-якої складності! Гарантуємо відмінний сервіс і професійні консультації!

         Будівельна галузь України достойно ОЦІНИЛА ВАГОМІ ПЕРЕВАГИ  попередньо напруженого екструдерного  залізобетону і тому це один з основних Товарів нашої компанії, який ми з Гарантованою впевненістю в якості  пропонуємо Вам.
 
         НАША МЕТА це допомога Вам, як кінцевим споживачам, Швидко і Економічно Вигідно прийняти правильне рішення в виборі необхідної продукції серед  широкого асортименту товарів та послуг.  
Ми з радістю надамо весь комплекс інформаційно-консультативних  послуг на самому високому інженерному рівні опираючись на діючі будівельні норми ДСТУ Б.В і з урахуванням  можливостей потужностей виробництва.
 
         НАШІ ПОКУПЦІ  повинні відчути до себе максимальну увагу в обслуговуванні  і  глибоке  задоволення співпрацею з нами.  Ми надамо весь комплекс послуг від надання технічної і бухгалтерської  інформації і до Доставки замовлення на Ваш будівельний майданчик.
 
        ДЛЯ НАС ВАЖЛИВО щоб наші клієнти відчували ЯКІСТЬ ТОВАРІВ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ТУРБОТУ нашої компанії.

 

залізобетонні вироби купити
Железобетонные изделия Купить Лучшая цена производителя

КУПИТИ ЗАЛІЗОБЕТОННІ ВИРОБИ В НАШ ЧАС НЕ СКЛАДАЄ ПРОБЛЕМ

СКЛАДНІШЕ КУПИТИ ЗАЛІЗОБЕТОННІ ВИРОБИ ЯКІСНІ ТА ЗА САМОЮ ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ.
ЗРОБИТИ ЦЕ МОЖНА купуючи ЗАЛІЗОБЕТОН У НАС, З ДОСТАВКОЮ НА ВАШ ОБ’ЄКТ.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ – НАША ЦІНА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

ПО ЦІНАХ, СТРОКАХ ДОСТАВКИ І АСОРТИМЕНТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

+38(097) 30 – 970 – 77,   +38(095) 07 – 000 – 17

ЗАМОВИТИ ПЛИТИ ПЕРЕКРИТТЯ ОПТОМ АБО В РІЗНИЦЮ

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

АБО ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ НОМЕР

ОТРИМАЙТЕ ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ